Msza Święta w intencji jubilatów odbędzie się 19 maja 2024 r., w Katowicach, Katedrze Chrystusa Króla, godz. 14.00.

Zapraszamy małżonków obchodzących 5, 10, 15, 20 ..., a szczególnie 25, 50, 55, 60, 65, 70 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa do uczestniczenia w Eucharystii. Po Mszy Świętej indywidualne błogosławieństwo każdej pary, a następnie "małe wesele" na placu za Katedrą.

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w świętowaniu jubileuszy prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa do 10 maja 2024 r

Zgłoszenia można kierować:

przez formularz: FORMULARZ DO ZAPISÓW

lub telefonicznie od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30, pod numerem telefonu: 519 546 196.

Klauzula Informacyjna

Szanowni Państwo,
zgodnie z Dekretem ogólnym w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski, w dniu 13 marca 2018 r., podczas 378. Zebrania Plenarnego w Warszawie (dalej Dekret) pragniemy poinformować, że administratorem Państwa danych będzie Archidiecezja Katowicka z siedzibą na ul. Jordana 39 w Katowicach (dalej – administrator). Osobą do kontaktu w zakresie Świętowania jubileuszy małżeńskich (dalej – Jubileusze), jak i ochrony Państwa danych osobowych jest Wydział Duszpasterstwa Rodzin, tel. 519 546 196, e‑mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ul. Jordana 39 w Katowicach.

• Podanie przez Państwa swoich danych osobowych, takich jak: imię, nazwisko, parafia, rocznica ślubu będzie uznane jako zgoda na ich przetwarzanie (art. 7, ust. 1, pkt. 1 Dekretu). Na tej podstawie będą one przetwarzane w celu zorganizowania uroczystości Jubileuszy (zapewnienia odpowiedniej liczby miejsc, upominków oraz innych czynności organizacyjnych).
  • Państwa dane osobowe będą przechowywane:
            w przypadku rezygnacji z udziału w Jubileuszach – do chwili poinformowania nas o tym fakcie
            w przypadku udziału w Jubileuszach – do chwili zakończenia czynności organizacyjnych
  • Jednocześnie informujemy, że:
            Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, nie będą też podlegały ani zautomatyzowanemu przetwarzaniu, ani profilowaniu
            podanie danych wymienionych w Pkt. 1 jest dobrowolne, ale jednocześnie jest niezbędne do pełnego udziału w Jubileuszach
            mają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych - jednakże niektóre z tych żądań mogą spowodować uniemożliwienie pełnego udziału w Jubileuszach
            mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Kościelny Inspektor Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
            Więcej informacji na stronie: https://kiod.episkopat.pl/

17 styczeń 2024

Wierni - Warszaty dla małżeństw

... rekolekcje wyjazdowe w Skrzatuszu

23 październik 2023

Uczestniczę we wspólnocie Kościoła

Program Komisji Duszpasterstwa KEP - materiały 2023/2024 dla rodzin.

Jubileusze małżeńskie 2024

Msza Święta w intencji jubilatów odbędzie się 19 maja 2024 r.